Proč přijít na kurz

01.06.2020

Kurzy jsou moji další aktivitou, které mám moc ráda. Setkání na kurzu, kde vám můžu předat zkušenosti osobně a naučit vás techniky a jak pracovat s materiálem, je jedna z nejúžasnějších záležitostí, které při své práci dělám. Je skvělé vidět vás zapáleně pracovat a vidět, jak zkoušíte něco nového.

Poslední kurz byl výjimečný a to hned v několika bodech. Byl poprvé celodenní, poprvé jsem s vámi tvořila z pěnovky (většinou na kurzech tvoříme z Foamiranu) a hned na poprvé jste si vzaly velké sousto. O co bylo větší pohlazení mé duše, když se vám dílo podařilo.

Ano poslední kurz, který jsem s vámi absolvovala byla výroba trpaslíků. Většinou tito hoši jsou velmi malinkatí, ale v mé sbírce "fofucha" postaviček, jsou to půl metroví obři.

Nadšení, ale i trocha nervíčků. Obojí bylo na místě - když se dělá něco poprvé, vždy přijde nějaké úskalí. Jenže překážky jsou tu od toho, aby byly překonány a všech 9 kurzistek to zvládlo úplně na jedničku s hvězdičkou a ještě 3x podtrženou.

Jela jsem domů s úsměvem na tváři a věřte mi, že jsem měla prdelku hezky staženou, když jsem vám ráno začala jednotlivé postupy vysvětlovat.

Ale co dodat, když je super parta, tak se dílo vždy podaří.

                                                                                                  Vaše "mosgumka" Martina