Dortíky a jiné laskominy

12.06.2020

Dorty, muffiny, zmrzlinky, lízátka a další dobroty. Ano všechny tyto kousky jsou z pěnovky a již 3 roky jimi zásobuji fotografy. A jak k tomu vlastně došlo? Opět jen pouhá náhoda, kdy jsem vyrobila první dortík a měla ho vystavený na veletrzích. Jedna dobrá duše mi poradila, ať je nabídnu fotografům, že při focení s dětmi se takový dort určitě hodí. A byl to skvělý nápad a opravdu už tři roky tvořím tyto různé dorty. Jsou lehké, pokud se na nich trochu něco umaže dá se to omýt a pokud se náhodou někde něco odlepí, zase se zpět přilepí. A po takovém dortu prostě nepřiberete :)

Spolupráce s fotografy se za 3 roky krásně rozvíjí a je dnes mnoho fotografů po celé ČR, kteří mají mé dortíky. Některé dorty putovaly i na Slovensko. Jednou za čas se stane, že fotograf chce přímo na zakázku dortík. Takto jsem vyráběla krásné dortíky na přání pro Fotoateliér Lenory   www.photo.lenory.cz  

Moji stálou zákaznicí je Jaruška Ducháčková www.todo.cz , která nabízí moje dortíky a další laskominy na svém eshopu pro fotografy. I zde je spolupráce úžasná a moc mě vždy těší, když můžu poslat nějakou novinku a je o ni zájem.

A jak vznikají novinky? Znáte ty úžasné dorty od cukrářek. Mě nad nimi vždycky srdíčko jásá a obdivuji jejich šikovnost a jak dokáží takový dort upéct a nazdobit. Toto jsou moje inspirace. A po několika letech už vím co mi pěnovka dovolí a tak zkouším já péct moje nejedlé dorty podle nich. Takto teď naposledy vznikl dortík s čokoládovými trubičkami a sušenkami. 

                                                                 No co říkáte jen se do něj zakousnout :)

Dorty si můžete objednávat přímo zde na mém eshopu a pokud máte zájem o nějakou speciální podobu dortíků, stačí mi napsat a já se budu snažit Váše přání splnit.

Úžasnou zábavu při focení s mými dortíky vám přeje

                                                                                                                           "mosgumka" Martina